




Mozgatható nyakú fali lámpaKapcsoló a lámpatesten
| Típus | Fali spotlámpa |
|---|---|
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 280 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BUDDY Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás