Túlárazott listaár .Az akciós ár után kaptam normál árat,más helyen ez az alapár és szállítási költség sincs.Sajnos ezt későn fedeztem fel. A kommunikáció gyenge,nem kaptam értesítést a rendelésem állapotáról, a várható kiszállítás időpontjáról.Már aggódtam,hogy nem csalókkal kerültem kapcsolatba.9 nap múlva jött az értesítés a csomag feladásáról.Ezen a kommunikáción javítani kellene.Többet biztosan nem vásárolok itt.Végre a kezemben a 20 cm serpenyő,jó minőségének tűnik
Már pár napos használat után imádom. Nagyon gyorsan elérem vele a kívánt állagot. Fontos volt, hogy üveg, jobban tisztítható és nem színeződik el. Az örlő malom pár másodperc alatt végzett a dió örlésével.
Hasznos a hozzá kapott recept füzet is
Mivel az 1,8l edény és az örlő üvegből van, ezért érdemes számítani rá, hogy nehezek, de az üveg előnyei miatt megéri.
Nagyon jól használható serpenyő. Kipróbáltam az olaj nélküli tojás sütését benne, tényleg nem ragadt le. Természetesen előtte fel kell forrósítani a serpenyőt. A párolt káposzta is ügyesen kész lett benne, de azt kétszerre készítettem, mert ez kicsi volt hozzá. Vagy sok volt a káposzta. Könnyű elmosni is..