Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

4.6
11 404 értékelés
5
9291 x4
1082 x3
422 x2
155 x1
454 x
4.7
11 845 értékelés
5
10022 x4
885 x3
333 x2
140 x1
465 x
4.6
11 447 értékelés
5
9531 x4
917 x3
365 x2
154 x1
480 x

Felhasználói értékelések

Gabi

Termékértékelés

Jó anyaga van az ágyneműnek

Lassú volt a kézbesítés

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

három perc alatt széthullott

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

2 db-ot rendeltem, az egyikre fordítva volt felrakva a szalag, amúgy maga a függöny szép.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

visszaküldtem, mert hangos, nagyon műanyag, zacskó hatású, mintha sátorban aludtunk volna

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon jó!

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére