Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon szép modern,praktikus!Jó választás!

Milan

Termékértékelés

Ésszerű minőség méltányos áron.

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Köszönjük, elégedettek vagyunk.

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Köszönjük, elégedettek vagyunk.

Cseh nyelvről fordítva ()

Tibor

Termékértékelés

Maga a bútor nagyon szép, remélem tartós is lesz !

A bútor nagyon szép, igényes a gyártó ! Csupán az a kérdés hogy mennyire tartós ,. Persze a leírás szernt epeda rugós, nos ezt nem tudom megerősíteni. Szokatlanul keménx, de kényelmes...egyenlőre!

Viszonylag sok várakozási idő , az általában rakktáron az azt jelenti hogy naná hogy nincs, meg kell várni amíg legyártják a lengyeleknél, és a szlovákok kihizzák ! Megkaptam 25,-dikén de számlát azóta sem kaptam e-mail-ben sem !

A szállítás ingyenes !......ha-ha-ha...amikor rendeltem azt mondták a telefonban hogy a másodikra frlviszik és behozzák, rutinos szállítóik vannak ,megoldják....A címbrn eleve szerepelt a megrendeléskor,hogy mozgássérült vagyok nem tudok segíteni,és második emrletre kérem a szobába...A szállító egy kb húsz éves fiatalember volt a barátnőjével kb 18 lehetett, se gurtni, se egyéb segédeszköz a szállításhoz! Gyakorlatilag felgörgette a fiatalenber a másodokra egyedül a kanapét.A fotelokat rendesen behozta a lakásba, de a kanapéval nem boldogult....tanácsoltam hogy szedjd szét és úgy biztos befér az ajtón, merthogy egy méter szer kétméteres bejárati ajtónál sehokl sincs nagyobb, tehát a gyártó nyilván úgy készíti hogy be krll férnie !

A szállító az emelet folyosóján hagyta a kanapét, mondván nem fér be.....A barátaim 2 perc alatt behozták utólag !

És a hab a tortán az volt, hogy kifizettem a 490000ft-os vételárat plusz a kiszámolt emeleti díjat a szállításért , 4500ft ot persze a maximumot, ésDARABONKÉNT számítva két emeletre 28000,ft ot, amiről szó sem volt , a weblapon sem szerepelt hogy darabonként számítják az emeleti díjat, sőt ,sajnos a mrgrendelést kövrtően a telefonban biztosítottak a díjtalanságról !

A gyártó szép bútort készített, de a forgalmazó gusztustalan, és amatőr szállítökat alkalmaz, sőt a számlát régóta nem küldik pedig készpénzben fizettem.....!

SG nálam teljesen leszerepelt, SENKINEK NRM AJÁNLOM !

Katalin

Termékértékelés

Kemény, de nekünk így kényelmes.

Nincs

Katalin

Termékértékelés

Erős, masszív ágy.

Tökéletes.

Nincs

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Szép kidolgozás és könnyű összeszerelés még nekem, nő számára is :)

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Szép kidolgozás és könnyű összeszerelés még nekem, nőnek is. :)

Szlovák nyelvről fordítva ()

Karel

Termékértékelés

Ajánlom

Jó funkcionalitású termék

Cseh nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére