A terméknek szép képei vannak, és ez nagyjából minden pozitívum.
produkt ma pekne fotky a to je asi tak vsetko pizitivne
Olyan, mintha egy lengyel istállóban készült volna, forgács, piszok, az anyag olyan, mint egy játékgyárban.
je to ako vyrobene v polskej stodole , piliny , spina , material ako v hrackarskej firme
A Sony kanapé, amelyet később megvásároltam, sérülten érkezett.
pohovka Sony , ktoru som nasledne zakupil prisla poskodena
Szlovák nyelvről fordítva ()
Elégedett felhasználó
Termékértékelés
A színek kivitelezése és a színek kombinációja.
Barevné provedení a kombinace barev.
Keményebb ülés, de ez jó.
Tužší posezení, ale to je dobře.
A vázszerkezet kissé gyenge kivitelű.
Trošku vetché provedení základního rámu.
Cseh nyelvről fordítva ()
Elégedett felhasználó
Termékértékelés
A színek kivitelezése és a színek kombinációja.
Barevné provedení a kombinace barev.
Keményebb ülés, de ez jó.
Tužší posezení, ale to je dobře.
A vázszerkezet kissé gyenge kivitelű.
Trošku vetché provedení základního rámu.
Cseh nyelvről fordítva ()
Elégedett felhasználó
Termékértékelés
Ez az, amit elképzeltem, elégedett vagyok, köszönöm.
Je to, co jsem si představovala, spokojená, děkuji.
Cseh nyelvről fordítva ()
Nem bejelentkezett felhasználó
Termékértékelés
Önöktől vásároltunk egy kanapét 2025.08.06-án. Nem vagyunk elégedettek a termékkel, gyenge minőségű kivitelezés, nehezen nyitható, és a kanapén a nap folyamán folyamatosan por és szennyeződés gyűlik össze, nagyon rossz minőségű anyagból készült, amelyhez minden rátapad. A kanapé oldalsó részei rosszul tartanak. Összességében a kanapé minősége alacsony!
Zakoupili jsme od Vás gauč 6.08.2025. jsme nespokojený se zbožím, nekvalitní provedení, je těžko rozkládá, a na pohovce neustále během dne hromadí prach a nečistoty, je moc nekvalitní materiál, na který se všechno lepí. Boční strany pohovky špatně drzi. Celkova kvalita gauče je nízká!
A kanapé minősége alacsony!
kvalita gauče je nízká!
Cseh nyelvről fordítva ()
Dana Špačková
Termékértékelés
A komódnál a legtöbb elem sérült volt, a dekoráció levált, a sarkak leverődtek. A kiszállítás másnapján, 2025. július 25-én, az üzletet azonnal felkerestem, fényképeket is mellékeltem. Az üzlet utoljára augusztus első hetében kommunikált, amikor felajánlották, hogy darabot cserélnek. Ezt elfogadtam. Azóta már letelt a reklamáció intézésére előírt határidő. Az üzletet nem lehet telefonon elérni, e-mailjeimre senki sem válaszol. Megértem, hogy lehet hibás egy darab, szívesen keresek közös megoldást és várni is hajlandó vagyok, de ami elriaszt a további vásárlástól, az az, hogy az üzlet nem kommunikál!
Komoda, kde byla většina dílů obouchaných, odlepený dekor, rohy obouchané. Ihned druhý den po doručení - 25.7.2025 byl obchod kontaktován se zasláním fotografií. Obchod komunikoval naposledy první týden v srpnu, kdy mi bylo nabídnuto výměnu kus za kus. S tím jsem souhlasila. Od té doby již uplynula lhůta pro vyřízení reklamace. Do obchodu se nemohu dovolat, na mé maily nikdo už neodpovídá. Pochopím, že kus může být špatný a ráda najdu společné řešení a i si počkám, ale co mě odrazuje od dalších nákupů, je to, že obchod nekomunikuje!
Szállítás a szállítási határidőnek megfelelően
Dodání dle dodací lhůty
Kopott alkatrészek
Obouchané díly
Levált dekoráció
Odlepený dekor
A sarkok le vannak ütve.
Rohy obouchané
Az áruház nem kommunikál a reklamáció intézése során.
Obchod nekomunikuje při řešení reklamace
Cseh nyelvről fordítva ()
Nem bejelentkezett felhasználó
Termékértékelés
E-mailben rendeltem két férfit, hogy felhozzák a terméket az első emeletre, ahol nincs lift, sajnos azonban csak a sofőr úr érkezett meg. Szerencsére annyira ügyes volt, hogy megszólított egy arra járó urat, aki segített neki. Úgy gondolom azonban, hogy ilyesminek nem kellene előfordulnia, különösen, ha fizetős szolgáltatásról van szó!
Objednávala jsem po emailu dva chlapy na výnos do 1.patra bez výtahu,bohužel přijel jen pan řidič. Naštěstí byl tak šikovný,že oslovil kolemjdoucího pána,který mu s tím pomohl.Myslim,ale že tohle by se nemělo stávat pokud je to placená služba!
A fényképeken csodásan néz ki, összeszerelve.
Na fotografiích vypadá úžasně, sestavena
Tágas elrendezés
Prostorné uspořádání
Emailes egyeztetés után a sofőr egyedül érkezett, annak ellenére, hogy kértem egy második urat a nehéz dobozok felviteléhez, de ez nem történt meg, ezért eléggé csalódott vagyok.
Po me emailové domluvě přijel zavoznik sám ačkoliv jsem zadala druhého pana na výnos těžkých krabic,zato se nestalo, jsem tímto dost zklamání,p
A megrendelt áru nem került teljesítésre.
Nedodržení objednaného
Férfi nélkül nehéz összeszerelni, a furatok számolása a lapokon, hogy tudjam, melyik lap hova tartozik, nem éppen ideális. Az olasz lapok elnevezését esetleg számokkal vagy betűkkel kellene megjelölni, ahogy a csavarok és a tiplik is vannak jelölve...
Bez chlapa se těžko sestavuje,počítat dírky převratné na deskách, abych věděla která deska kam patří není zrovna ideální. U italských označení desek třeba čísly ci písmeny stej e jako jsou označeny šroubky a klinky.........
Cseh nyelvről fordítva ()
Elégedett felhasználó
Termékértékelés
Akasztók lehetnének fémből, gyerekek mellett valószínűleg nem bírják majd sokáig.
Vešiačiky by mohli byť kovové , pri deťoch dlho asi nevydržia .
Szlovák nyelvről fordítva ()
Elégedett felhasználó
Termékértékelés
Szép dizájn.
Pekný dizajn.
Az ajtók hangosan csapódnak a záródáskor az oldalsó panelekhez.
Dvere hlučne narážajú pri zatváraní o bočné dosky .
Szlovák nyelvről fordítva ()
Naďa
Termékértékelés
Kinézet
Vzhled
Kis hely van a fiókban, de mivel hat darab van belőlük, ezért ez annyira nem zavaró.
Malý prostor v šuplíku, ale je jich 6, takže to zase tak nevadí