Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Martin

Termékértékelés

A terméknek szép képei vannak, és ez nagyjából minden pozitívum.

Olyan, mintha egy lengyel istállóban készült volna, forgács, piszok, az anyag olyan, mint egy játékgyárban.

A Sony kanapé, amelyet később megvásároltam, sérülten érkezett.

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

A színek kivitelezése és a színek kombinációja.

Keményebb ülés, de ez jó.

A vázszerkezet kissé gyenge kivitelű.

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

A színek kivitelezése és a színek kombinációja.

Keményebb ülés, de ez jó.

A vázszerkezet kissé gyenge kivitelű.

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Ez az, amit elképzeltem, elégedett vagyok, köszönöm.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Önöktől vásároltunk egy kanapét 2025.08.06-án. Nem vagyunk elégedettek a termékkel, gyenge minőségű kivitelezés, nehezen nyitható, és a kanapén a nap folyamán folyamatosan por és szennyeződés gyűlik össze, nagyon rossz minőségű anyagból készült, amelyhez minden rátapad. A kanapé oldalsó részei rosszul tartanak. Összességében a kanapé minősége alacsony!

A kanapé minősége alacsony!

Cseh nyelvről fordítva ()

Dana Špačková

Termékértékelés

A komódnál a legtöbb elem sérült volt, a dekoráció levált, a sarkak leverődtek. A kiszállítás másnapján, 2025. július 25-én, az üzletet azonnal felkerestem, fényképeket is mellékeltem. Az üzlet utoljára augusztus első hetében kommunikált, amikor felajánlották, hogy darabot cserélnek. Ezt elfogadtam. Azóta már letelt a reklamáció intézésére előírt határidő. Az üzletet nem lehet telefonon elérni, e-mailjeimre senki sem válaszol. Megértem, hogy lehet hibás egy darab, szívesen keresek közös megoldást és várni is hajlandó vagyok, de ami elriaszt a további vásárlástól, az az, hogy az üzlet nem kommunikál!

Szállítás a szállítási határidőnek megfelelően

Kopott alkatrészek

Levált dekoráció

A sarkok le vannak ütve.

Az áruház nem kommunikál a reklamáció intézése során.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

E-mailben rendeltem két férfit, hogy felhozzák a terméket az első emeletre, ahol nincs lift, sajnos azonban csak a sofőr úr érkezett meg. Szerencsére annyira ügyes volt, hogy megszólított egy arra járó urat, aki segített neki. Úgy gondolom azonban, hogy ilyesminek nem kellene előfordulnia, különösen, ha fizetős szolgáltatásról van szó!

A fényképeken csodásan néz ki, összeszerelve.

Tágas elrendezés

Emailes egyeztetés után a sofőr egyedül érkezett, annak ellenére, hogy kértem egy második urat a nehéz dobozok felviteléhez, de ez nem történt meg, ezért eléggé csalódott vagyok.

A megrendelt áru nem került teljesítésre.

Férfi nélkül nehéz összeszerelni, a furatok számolása a lapokon, hogy tudjam, melyik lap hova tartozik, nem éppen ideális. Az olasz lapok elnevezését esetleg számokkal vagy betűkkel kellene megjelölni, ahogy a csavarok és a tiplik is vannak jelölve...

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Akasztók lehetnének fémből, gyerekek mellett valószínűleg nem bírják majd sokáig.

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Szép dizájn.

Az ajtók hangosan csapódnak a záródáskor az oldalsó panelekhez.

Szlovák nyelvről fordítva ()

Naďa

Termékértékelés

Kinézet

Kis hely van a fiókban, de mivel hat darab van belőlük, ezért ez annyira nem zavaró.

Cseh nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére