Termékértékelés
A komód megjelenésre szép, de ennyi az egész, nagyon kicsi, a fiókok keskenyek. Megértem, hogy akciós volt, de teljes áron már nem venném meg. Lehetett volna egy kicsit magasabb. Így nálatok ez volt az első és utolsó vásárlásom. Ami a fiókokat illeti, rosszul záródnak, nehezen csukódnak be.
Cseh nyelvről fordítva ()
