Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

gyors szállítás, segítőkész sofőr, minden rendben

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Minden szempontból tökèletes elvárásainkak megfelelő

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Sajnos nem első alkalom,hogy kevesebb a csavar mint kellene plusz egy polcal kevesebb volt a csomagban. De ezt tudtuk pótolni és használható...de akkor is,ha veszek valamit legyen benne minden elég és pontos.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

A típus nem felel meg a kinézetnek, ez egy tükörrel ellátott ajtó

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Rovidebb az egyik laba, pontatlan a furas…

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A szivacs benne nem fekete hanem fehér. Azt írják két oldalas egyik oldal félkemény másik oldal kemény. Teljesen egyforma. Így nem vagyok abban sem biztos hogy a kókusz réteg is benne van e, mivel nem látható. Csalódott vagyok mivel nem a képen látható matracot kaptam. Ja és a kép feltöltése többször sem sikerült!

Ár érték

A szivacs benne nem fekete hanem fehér. Azt írják két oldalas egyik oldal félkemény másik oldal kemény. Teljesen egyforma. Így nem vagyok abban sem biztos hogy a kókusz réteg is benne van e, mivel nem látható. Csalódott vagyok mivel nem a képen látható matracot kaptam.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Elégedett vagyok, köszönöm

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Bár a bútor hátlapja törötten érkezett, ez a hiba a használatot nem befolyásolja, ettől eltekintve minőségi, szép termék.

Szép kivitelezésű, minőségi anyag.

A hátlap törötten érkezett.

Krisztina

Termékértékelés

Kis helyen elfér, a fekvés rajta kényelmes, viszonylag kemény fekvő felület.

3 hónapos használat után, az ülőfelület alatt a farostlemez megrepedt, most már két helyen. Kb 75 kiló vagyok, szerintem nem miattam. Természetesen rendeltetésszerű használat mellett történt a sérülés, úgymint ülés, fekvés, ágyazás. Erre nem érvényes a garancia.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

nem voltak jó alkatrészek hibásak, sérültek

nem voltak jó alkatrészek hibásak sérültek nem mneegfelelő

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére