Termékértékelés
A bútort alkatrész hiányosan és fekete és fehér oldalakkal kaptuk, holott FEHÉRET rendeltünk! A megítélt mindössze 10.000 Ft kártérítést pedig mind a mai napig nem utaltak el! A legtrehányabb bútor bolt, amivel valaha dolgunk volt!
Ahogy esett úgy puffant alapon kaptuk meg
A 4 oldal 2-2 színből hozták ide holott FEHÉRET rendeltünk
A kártérítés összege nevetséges és még azt sem utaltak vissza nekünk
Alkatrész hiányosan kaptuk
