Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Esztétikus sok mindent bele lehet pakolni

Nincs

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Sok minden belefér!

Magyar nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Sok minden belefèr!

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nem kellett szerelni, szinte egyben volt a kanapé, jó a színe, puha anyag

Szállíthatósága/mozgatása nehéz, szerelése nem a legprecízebb

Magyar nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nem kellett szerelni, szinte egyben volt a kanapé, jó a színe, puha anyag

Szállíthatósága/mozgatása nehéz, szerelése nem a legprecízebb

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Jó ár

Hosszú várakozási idő

Cseh nyelvről fordítva ()

Martin

Termékértékelés

megtévesztő adatok

gyenge minőség

Magyar nyelvről fordítva ()

Martin

Termékértékelés

Többszöri e-mail váltást követően sem oldódott meg a probléma! Az elsőre megadott időponthoz képest sokkal később érkeztek meg a megrendelt áruk, akkor is hiányosan! Az ülőgarnitúra hátsórészén kiálló tűzőszegek találhatók! Gyenge minőség. Az interneten található méret információ nem megfelelő. További 2-5 hetes várakozást ígérnek a hiányzó alkatrészre! Inkorrekt cég!

Magyar nyelvről fordítva ()

Martin

Termékértékelés

Többszöri e-mail váltást követően sem oldódott meg a probléma! A elsőre megadott időponthoz képest sokkal később érkeztek meg a megrendelt áruk, akkor is hiányosan! Az ülőgarnitúra hátsórészén kiálló tűzőszegek találhatók! Gyenge minőség.Az interneten található méret információ nem megfelelő. További 2-5 hetes várakozást ígérnek a hiányzó alkatrészre! Inkorrekt cég!

gyenge minőség , megtévesztő adatok a neten

Martin

Termékértékelés

késve és lábak nélkül érkezett , a Vevőszolgálat és a cég nem kezeli a problémát megfelelően. további 2-5 hetes várokozási időt adtak a lábpótlására!!!!

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére