Termékértékelés
2-5 hét a hibás termék cseréje, jelenleg erre várok. Ha ez lebonyolódik, új értékelést tudok írni. Csalódtam. A fotel értéke közel 100.000 Ft. Ilyen sérülésdel nem lehet ügyfelet kiszolgálni. Vagy árulják sérült jelzővel, engedménnyel.
Stabil és könnyű összeszerelni, 2 perc volt.
Az anyag gyári hibás volt, a csomag kibontásakor jeleztem.
A fotel anyaga gyári sérült 2 helyen is, a csomag kibontásakor jeleztem. A cserére várok.
