Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Sajnos összekevertem a rendelést, eredetileg egy kinyitható fotelet akartam rendelni, de amikor megérkezett a fotel, meglepetten tapasztaltam, hogy nem kinyitható. Ez valószínűleg az én hibám volt, mivel a fotel a kinyitható fotelok között szerepelt a weboldalukon, ez valószínűleg összezavart. A szerződéstől való elállással kapcsolatos hozzáállásukat nagyon pozitívan értékelem, a telefonon lévő emberek kedvesek voltak, csupán az zavar, hogy jelentős összeget kell fizetnem a visszaküldésért. Egyébként meg voltam elégedve, remélem, nem kell sokáig várnom, mivel anyukámnak rendeltem. Mivel október 1-jén Kanadába utazom, megkértem, hogy a testvérem lépjen kapcsolatba, aki minden szükséges intézkedést megtesz, a fotel már elő van készítve és becsomagolva a szállításhoz. Remélem, minden mindkettőnk megelégedésére fog zajlani. Köszönöm a megértést. Jančik

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Maximális elégedettség, köszönjük.

Minőségi luxus ágy, gyönyörű szín, kellemes anyag, közepesen kemény rugós matrac, nagy tárolóhely, könnyű szerelés - az ágy 3 készen lévő darabban érkezik :-)

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A weboldalon azt írták, hogy raktáron van, de ez nem igaz.

Szlovák nyelvről fordítva ()

Tímea

Termékértékelés

Nagyon szép bútor

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nem a megfelelő színt küldték.Jó lenne,ha kicserélnék.Fehér-szürke.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Már több mint egy hónapja megrendeltem, de matrac még sehol! Tájékoztatást sem kapok, hogy mikor várható!

Melina1975

Termékértékelés

Kértem a megrendelesben hogy lakásba beszállitva kérjük és össze szerelve, természetesen fizetünk mindent, akkor miért nem lehet vissza írni hogy nincs mód erre és csavarokat sem küldünk hozzá, most fizetek majd egy asztalosnak hogy használhatóvá tegye... ehhez azért drága volt szerintem

Jó a színe

Nagyon alacsony

Nem kaptunk hozzá semmi rögzítő elemeket, osszeraktuk de fekvesre nem használható amire szerettük volna... nem ajánlom

Mellékletek:

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Komód CL100 6SZ - szürke.

A szekrények karcolt állapotban érkeztek, a szék szintén… Nagy elégedetlenség érződik a bútorra várakozás hosszú időtartama miatt

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nagy tárolóhely

Nagy tárolóhely

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon jó lenne ha az jött volna amit rendeltem.... 3 egyforma helyett kaptam másik 2 fajtát/szinűt. Egyáltalán nem reagálnak semmi panasz emailre...

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére