Termékértékelés
Jól néz ki
Kicsit dől, nem csukódik mindegyik ajtó
Termékértékelés
Jól néz ki
Kicsit dől, nem csukódik mindegyik ajtó
Termékértékelés
nagyon kényelmes ülőgarnitúra
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Nem azt a terméket küldték, amit rendeltem. Telefonos jelzésemre közölték, hogy emailben reklamáljak. Leveleimre ,a mai napig semmilyen válaszra nem méltattak!
Könnyen tisztítható
Termékértékelés
Elégedettség
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Könnyű összeállítani
Termékértékelés
ár
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
A vásárolt termék minősége kritikán aluli! Vékony anyagból összeácsolt, rendkívül gyenge minőségű termék. A mozgó elemek között se rugó, se csuszka, se semmi sincs. Fa a fán “csúszik”, mozog. A szivacs vékony. A fekhely kényelmetlen. Nagyon megbántam, hogy ezt a terméket megvásároltam. Ha tehetném, visszaküldeném!!!
Termékértékelés
a feldolgozás minősége
Kézenfekvő elrendezésű tárolóhelyiségek
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Ár-érték arányban megfelelő termék.
Termékértékelés
Tetszik, hogy kinyitható a teteje, így lehet tárolóként is használni.
A lábakat nem lehet megfelelően rögzíteni a termék aljához.
Amit kaptam, az se nem világos, se nem sötét szürke színű huzat. Valahol a kettő között van. Pedig az ülőgarnitúrám világos színű. Ezért választottam a világos színű huzatot.