Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Ez a cég rettenetesen átvert. Az asztal azóta sem érkezett meg, noha azzal adták el, hogy raktáron van és azonnal szállítható. Ennek több, mint egy hónapja. Termszetesen bejelentettem a fogyasztóvédelemnél a megtévesztő információk miatt és konkrétan kárt is okoztak!

Vásáriné

Termékértékelés

Könnyen összeszerelhető, de örúltünk volna neki, ha a darabok is be lettek volna számozva és a csavarok külön csomagolva.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy csillag kötelezettségből...

A szekrény egyik sarka sérült, és ez nem a szállítás során, hanem már a csomagolásnál történt. A raktárosnak már a csomagoláskor tudnia kellett róla!!!

Cseh nyelvről fordítva ()

Edina

Termékértékelés

Gyors szállítás, szép termék.

Egy ajtópánttal kevesebb volt a csomagban.

Zoltán

Termékértékelés

Gyenge minőségű hatod rendű bútor

Élőfúrt furatok nem megfelelőek elő kell fúrni

A csavarok közül volt ami idevaló volt és van amit nem lehet felhasználni.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Elsőként nem jött meg a csomag a megbeszélt időpontban, hívtam a futárt azt mondta jön azután mégsem jött.

Ügyfélszolgálattal közben többször is beszéltem, információt nem tudtak adni hogy miért nem jött a futár, arról sem hogy mikor hozzák legközelebb.

Csavarokat szögeket behúzókat kellett vennem az összerakáshoz ugyanis mindenből kevesebb volt benne. ez idáig minden cég pluszba tett bele csavarokat.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Ezt a ruhásszekrényt a 60 cm-es mélysége miatt vásároltam meg, és összeszerelés, valamint a gördülő sínrendszer telepítése után nagy csalódás volt számomra, hogy a belső méret csak 47,5 cm, ami nagyon zavar. Továbbá a szélessége 0,5 cm-rel nagyobb, így nekem kellett faragnom a vakolatot, hogy a szekrényt egyáltalán be tudjam illeszteni. Lehet, hogy az én hibám, hogy a pontos méretekből indultam ki. Sajnálatos módon a termékhez nem tartozott semmiféle információ a méretekről, sem méretezett rajzzal. Amint találok egy szekrényt, amely pontos méretű és teljes információt tartalmaz, ezt a szekrényt kidobom. Sajnálom, hogy befektettem valamibe, ami nekem nem hasznos és még a téli kabátok sem férnek bele akasztóval együtt. Azonban a szekrény megjelenése nagyon szép, de ez mindent elmond.

A dizájn nagyon szép.

A szélesség nem 120 cm, hanem 120,5 cm

A belső méret nem 60 cm, hanem 47,5 cm

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Hiányosan kaptuk meg

Mellékletek:

Magyar nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon jó ár és minőség

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nagyon jó ár és minőség

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére