Termékértékelés
Sajnálatos módon, nem a megrendelt szekrényt sikerült kiszállítani, úgy hogy a futár szállító fiatal embert meg is kérdeztem hogy jó terméket kapok e amire az volt a válasz hogy igen. Majd kiszállítás után fél órával hívtuk hogy nem jó szekrényt raktak le. Szánt szándékkal tették, szlovákul kezdtek el beszélgetni a kocsin amit nem értettem. Majd hívásunkat nem fogadták a telefont is kinyomták ráadásul le is tiltottak minket többszöri felhívás után. Holnapi napon hívom a központot remélem nem kell még jobban csalódni a cégben. Szomorú hogy átvertek és embertelen módon semmibe véve viselkedtek velünk.
