Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Elfogadható áron kapható kisbútor

Minőségi anyag

Viki

Termékértékelés

szép

könnyű összeszerelni

nincs

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A kárpit színe tetszetős,anyaga testbaràt.

Az ágynemű tartó sarka,a furnérlemez összesen 4 helyen volt sérült.A 7500 ft-os kompenzációt választottam,mert a másik opció,az elem cseréje 2-5 hetet vett volna igénybe.

A szállítók fizetsége,a bútor lakásba történő beszállítása nem előre tisztázott.Vasárnap szállították.???

A kanapé fa váza számomra várakozáson aluli kivitelezésű.

A kárpit szöszös, kilógó cérnákkal.Használatba vétel előtt porszívózás javasolt.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Szèp

Gyenge váz szerkezet

Zsófia

Termékértékelés

Könnyű összeállítani

Szép

Minden alkatrész megvan hozzá

Jól lehet tárolni benne

Érthető szerelési útmutató

Elhúzódott a szállítása

A falhoz rögzítő csavarokat nem mellékelték

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Jobb karfán van egy kis körömnyi szakadás a bőrőn ami nagyon bánt hisz új termék. De esélyem sincs hogy lehetne orvosolni.

Egyszerűen oda illik ahova kell már nagyon vártam /kB 1 hónap/

Hosszadalmas szállítási idő de gondom a sok meg rendelés miatt van

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Lapra szerelt nem volt hozzá szerelési útmutató de nő létemre pik pak összeraktam jó kis szekrény

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A bútorokkal kapcsolatban csak sajnálkozni tudok. Soha többet semmit sem vásárolok.

Szlovák nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Hiányzik az információ az ülőpárna magasságáról vagy vastagságáról

Cseh nyelvről fordítva ()

Krizsa Renáta

Termékértékelés

A kommunikációjuk kritikán aluli . Este küldözgetnek sms-t ha válaszolok rá olvashatatlan módban írnak vissza mint aki full részegen nyomkodja a telefont, hogy nyitvatartás időn túl írtam ( este fél 9-kor küld Ő Először üzenetet!!!) Az ágyat kicsomagolva törött volt a lába le volt törve a kihúzható rész kereke , 4 boltban tudtunk vadászni alkatrészt hogy a férjem megtudja csinálni.Undorító egy üzlet,soha többet nem rendelek tőlük semmit.

A kommunikáció kritikán aluli

Sérülten ,törve érkezett a bútor

Egy csillagot sem érdemel

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére