Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti

Átvernek, a pénzt nem kapod vissza

Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte

Semmit nem érő ügyfélszolgálat

Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti

Átvernek, a pénzt nem kapod vissza

Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte

Semmit nem érő ügyfélszolgálat

Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti

Átvernek, a pénzt nem kapod vissza

Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte

Semmit nem érő ügyfélszolgálat

Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti

Átvernek, a pénzt nem kapod vissza

Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte

Semmit nem érő ügyfélszolgálat

Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti

Átvernek, a pénzt nem kapod vissza

Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte

Semmit nem érő ügyfélszolgálat

Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Minőségi termék. Gyors szállítás. Köszönöm.

Cseh nyelvről fordítva ()

Tamás

Termékértékelés

jól néz ki, erre gondoltam.

Az első értesítés után nem kaptam meg. A hátlap nem hozzávaló volt (fehér), nem minden furat lett kifúrva.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Soha többé nem vásárolok az SG-től. Két hetet vártunk a matracra. A leírással ellentétben nem kemény volt, hanem nagyon puha. Mikor jeleztük a problémát azt mondták, hogy ki kell fizetni a visszaszállítást 30000Ft. A cég magyarországi telephelye megszűnt, de a veblapon szerepel. Szlovákiába vittük ki a matracot, de kb. a tizedik levélben voltak hajlandóak megírni, hogy hol a raktár. Péntz azóta sem kaptunk vissza!! Senkinek nem ajánlom!

Túl puha

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Rossz csomagot kaptam

Nem lehet elérni az ügyszolgálatot

Emailre nem válaszolnak

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Kényelmes

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére