Termékértékelés
Egy inkorrekt, hazudozós cég értékesíti
Átvernek, a pénzt nem kapod vissza
Hibás árut küldenek, amit ha vissza akarsz küldeni, 30.000 forintot elkérnek érte
Semmit nem érő ügyfélszolgálat
Silány minőség, hibás, rossz furatok, értelmetlen összeszerelés
