Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Telefonon megigérték a kiszállítást, nem teljesült.

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Pontosan illik az enteriőrbe

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Modern elegáns megjelenés

A fiókok kihúzható mechanizmusának gyengébb minősége

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

A komód olyan mint a képen van, könnyen összerakható, a gyerekszobában a játékok szuperül elférnek benne, pl legó, kockák, szerelős játékok.

Marianna

Termékértékelés

Kényelmes, nagyra kihúzható.

Pont olyan, mint a képen.

Magyar nyelvről fordítva ()

Marianna

Termékértékelés

Pont olyan, mint a képen.

Kényelmes, nagyra kihúzható.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A szállítók egyáltalán nem voltak segítőkészek, a bútor törötten érkezett, a reklamácóra és a telefon hívásokra nem válaszolnak, számlát nem kaptam.

Törött bútort kaptunk!!

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Kicsi, kellemes hatást kelt

A szekrény nem tartalmaz ferde cipőtartót... a szekrénybe valójában három pár cipő fér el

Levált és hiányzó furnér

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Gyors ügymenet, a termék pont olyan, mint a képen

Szlovák nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A termékkel kapcsolatos tapasztalatom nem kimondottan rossz, de az ár (még kedvezménnyel is!) nem éri meg. Nagyon olcsó anyagok, az alkatrészek nem illeszkednek össze úgy, ahogy a kézikönyvben le van írva (például a hátsó panelek/falak csak vékony fadurva szeletek, amiket nem is vágtak rendesen/méretre és nagyon ferde beleilleszkedést eredményeznek). A kézikönyv átláthatatlan és az SG bútorcég még összeszerelési segítséget sem nyújt. De a csúcspont a vevőszolgálat/értékesítési csapat – abszolút bunkók, lenézően viselkednek és úgy bánnak veled, mintha csak terhelnéd őket, annak ellenére, hogy szó szerint pénzt adsz nekik és az ügyfelük vagy. Felárat számolnak fel, ha a kiszállításkor nem segítesz a sofőrnek a kivitelben, aztán idejön szegény úr egyedül és mindent maga cipelt?! (Ráadásul azt mondta, hogy ez a cégben standard, de remélem legalább többet kapott ezért a munkáért...).

tágas

szép szín

Az alkatrészek nem illeszkednek tökéletesen, mivel rosszul vannak kivágva.

nagyon olcsó anyag!

Cseh nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére