Termékértékelés
A termékkel egyenlőre semmi gond. A színe teljesen olyan, mint a fotón. A szállítással már akadtak gondok. Konkrétan ha nem kérem meg a sofőrt, aki egyedül szállított, hogy hozza be a kanapét, akkor kinn, az udvaron lerakodta volna. És a honlapjukon szerepel, hogy egyeztetés után összeszerelik a bútort. Én kértem a megrendeléskor, utána levelezéskor rákérdeztem, és azt a választ kaptam, hogy nem vállalják…
