Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Ildikó

Termékértékelés

Korrekt szállítás, hibátlan áru

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A kárpit minősége nagyon jó

A párnák nem esnek össze, nem deformálódnak el, nagyon kényelmes

A sofőr kedves, segítőkész

a "fa" szerkezete szánalmas...rossz helyre van előfúrva, alulról egy minimális szövettel sincs lekapcsozva-teljesen előnytelen

A karfa része nagyon kidolgozatlan-kezdetleges csak minimálisan terhelhető

Ágyneműtartó része törötten érkezett...

Mellékletek:

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Ez legalább tényleg sárga mégha egy árnyalattal sötétebb mint a képeken.

Nagy, kényelmes

Oldala könnyen gyűrődik

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Rendeltem egy sárga kanapét. A sárga szín biztosan elfogyott, kaptam egy sötét meghatározhatatlan színűt. A szövet anyaga sem az aminek lennie kellene. Rendeltem mellé egy sárga lábtartót az tényleg sárga miért nem ugyanolyan a sárga kanapé is?

Lábakon álló.

Sárgát rendeltem, kaptam egy ronda sötét nem beazonosítható színt.

Kicsit puhább mint a beton.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Soha többé

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A kicsomagolás és az utasítások alapján NEM LEHET ÖSSZESZERELNI!! A lyukak rosszul vannak előfúrva. Szörnyű. Az egyetlen jó dolog az ára volt.

Wenge színt rendeltem. A képen szuper, de a valóságban csak normál barna.

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Nehéz volt behozni a helyére, mert nem lehet szétszedni. Nem lehet rátenni a gumis lepedőt.

Olyan, mint a képen. Nagyon kényelmes.

Nagyon sokáig kellett rá várni.

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nagy kanapé MILTON model 2 Barna /Cappuccino

Nagyon szar minőségű. Ügyfélszolgálat rémálom soha nem veszik fel a telefont. Az Sg bútort nem ajánlom senkinek ne rendeljetek tőlük.

Semmirese való

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Kis árért szép minőség

A különböző méretek és távolságok beállításának változatossága

A vékony vastagság ellenére erős az ajtó

A futóművek, a fémszerkezetek és az összekötő anyagok minősége

Néhol enyhén kopott sarkok és az ajtón egy kis karcolás

Nem praktikus markolat

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Az áru sérült és hiányoznak a csavarok

Cseh nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére