Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

A lábazati listák nem illeszkednek, módosítanom kellett őket😠

Cseh nyelvről fordítva ()

István

Termékértékelés

olyan amit szeretem volna

István

Termékértékelés

nagyon jó

Tibor

Termékértékelés

Szívből ajánlom mindenkinek

Nagyon szép íróasztal

Panellakásban is tökéletesen elfér

Nem foglal nagy helyet, mégis nagy az asztalfelület a sarokkialakításnak köszönhetően

Szuper jó, hogy van fiókos része, polcos része és zárt szekrény része

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

szép

nemusott volna ilyen alapzatnak lennie, és lehetett volna egy kicsit több hely

Szlovák nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Tetszik, hogy tolóajtós, nem foglal akkora helyet

A színe pont olyan mint a nappalim többi bútora

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Katasztrofális minőség. Az anyag olyan borzasztó, hogy azt sem porszívózni, sem hengerrel tisztítani nem lehet. Minden porcicát magához vonz, de sem kiporszívózni, sem más módon eltávolítani nem lehet. Kidobott pénz, azt tanácsolom, hogy az SG bútoroktól ne vásároljanak semmit. A második rendelést is katasztrofálisan zúgta meg, olvassa el a véleményeket a Google-on.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Katasztrofális minőség. Az anyag olyan szörnyű, hogy sem porszívózni, sem hengerrel tisztítani nem lehet. Minden porszemet magához vonz, de kiporszívózni vagy másképp eltávolítani nem lehet. Kidobott pénz, tanácsolom, hogy az SG bútoroktól ne vásároljanak semmit. A második rendelés is katasztrofálisan sikerült, olvassa el a Google-on írt véleményeket.

Cseh nyelvről fordítva ()

Vivi

Termékértékelés

Az általam vásárolt szekrény 3 db szekrényből állt: - 1 db alsó szekrény, - 1 db középső szekrény, - 1 db felső szekrény, de ebből csak 2 db szekrényt szállítottak le, az alsót és a középsőt, a felső szekrényt nem szállították le! Utólag tudatták velem, hogy a leszállításkor a szállítóval kell megbeszélni, hogy az első emeletre mennyiért viszi fel. A szállító horror összeget mondott, ezért a lépcsőházba rakattam le vele, majd felhívtam az egyik ismerősömet, hogy jöjjön már el, és a dobozokat vigye fel. Amíg megérkezett a lépcsőházban a hidegben őriznem kellett a dobozokat. Többé az SG-bútortól nem fogok vásárolni!

Az általam vásárolt szekrény 3 db szekrényből állt: 1 db alsó szekrény, 1 db középső szekrény, 1 db felső szekrény, de csak 2 db szekrény szállítottak le, az alsót és a középsőt.

Kuruczné

Termékértékelés

Nagyon aranyos kis szekrény, csak mi sajnos elég bénák voltunk az összeszerelésnél, de végül sikerült és azóta boldogan használjuk.

Az összeszerelési rajz lehetne egy kicsit érthetőbb

Nincs

Magyar nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére