Termékértékelés
A lábazati listák nem illeszkednek, módosítanom kellett őket😠
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
A lábazati listák nem illeszkednek, módosítanom kellett őket😠
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
olyan amit szeretem volna
Termékértékelés
nagyon jó
Termékértékelés
Szívből ajánlom mindenkinek
Nagyon szép íróasztal
Panellakásban is tökéletesen elfér
Nem foglal nagy helyet, mégis nagy az asztalfelület a sarokkialakításnak köszönhetően
Szuper jó, hogy van fiókos része, polcos része és zárt szekrény része
Termékértékelés
szép
nemusott volna ilyen alapzatnak lennie, és lehetett volna egy kicsit több hely
Szlovák nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Tetszik, hogy tolóajtós, nem foglal akkora helyet
A színe pont olyan mint a nappalim többi bútora
Termékértékelés
Katasztrofális minőség. Az anyag olyan borzasztó, hogy azt sem porszívózni, sem hengerrel tisztítani nem lehet. Minden porcicát magához vonz, de sem kiporszívózni, sem más módon eltávolítani nem lehet. Kidobott pénz, azt tanácsolom, hogy az SG bútoroktól ne vásároljanak semmit. A második rendelést is katasztrofálisan zúgta meg, olvassa el a véleményeket a Google-on.
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Katasztrofális minőség. Az anyag olyan szörnyű, hogy sem porszívózni, sem hengerrel tisztítani nem lehet. Minden porszemet magához vonz, de kiporszívózni vagy másképp eltávolítani nem lehet. Kidobott pénz, tanácsolom, hogy az SG bútoroktól ne vásároljanak semmit. A második rendelés is katasztrofálisan sikerült, olvassa el a Google-on írt véleményeket.
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Az általam vásárolt szekrény 3 db szekrényből állt: - 1 db alsó szekrény, - 1 db középső szekrény, - 1 db felső szekrény, de ebből csak 2 db szekrényt szállítottak le, az alsót és a középsőt, a felső szekrényt nem szállították le! Utólag tudatták velem, hogy a leszállításkor a szállítóval kell megbeszélni, hogy az első emeletre mennyiért viszi fel. A szállító horror összeget mondott, ezért a lépcsőházba rakattam le vele, majd felhívtam az egyik ismerősömet, hogy jöjjön már el, és a dobozokat vigye fel. Amíg megérkezett a lépcsőházban a hidegben őriznem kellett a dobozokat. Többé az SG-bútortól nem fogok vásárolni!
Az általam vásárolt szekrény 3 db szekrényből állt: 1 db alsó szekrény, 1 db középső szekrény, 1 db felső szekrény, de csak 2 db szekrény szállítottak le, az alsót és a középsőt.
Termékértékelés
Nagyon aranyos kis szekrény, csak mi sajnos elég bénák voltunk az összeszerelésnél, de végül sikerült és azóta boldogan használjuk.
Az összeszerelési rajz lehetne egy kicsit érthetőbb
Nincs
Magyar nyelvről fordítva ()