Termékértékelés
A rendelés menete nagyon nehézkes volt, mivel minden elem lapraszerelten épkezett nem értettem , hogy miért nem lehet nekem összeválogatni az elemeket amit szeretnék megvásárolni. A telefont nem vették fel, mert minden ügyintéző foglat volt. Közel 1 hónapot késett a szállítás, minden dobozon lábnyomok voltak, a futár a 6 dobozból egyet volt hajlandó behozni. A tükrös szekrényen rossz helyen voltak a furatok (vagy az ajtón) új pántokat kellett vásárolnom hozzá, hogy a magasságát állítani tudjam, hogy becsokódjon az ajtó. A leírásban egyetlen szó sincs róla, hogy a hátfalat kazettánként külön szállítják és hogyan rögzítsem a bútorhoz illetve a falhoz. Továbbá új fém akasztókat is vettem, mert a "gyári" műanyag nem bír ki egy kabátot. Senkinek sem ajánlom még így akciós áron sem!!!
rendkívül gyenge, rossz minőségű alapanyagok.
