Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

S. Szilárd

Termékértékelés

Sérülten érkezett. Több alkatrész nem érkezett meg. Számos eltérés a leírásban.

Szekrény, szép, kompakt, rendben van.

Az útmutató nincs 100%-os összhangban a valósággal: több mindent nem vagy tévesen tartalmaz.

Hosszú, nagy elemek elvetemedve érkeztek.

Az sms kommunikációról egy szó se esik előzetesen és a magyartalansága miatt, csalásnak tűnik.

Ügyfélszolgalálat nem elérhető, nem hív vissza.

Jelentős késéssel szállítottak (előre jelezték, lehetőséget adva az elállásra).

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Stabil elegáns

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Szép színek, szép kivitelezés, egyébként olyan, mint az Ikea.

Nagyon koszosan érkezett, mintha koszos kéz lenyomatai lettek volna rajta, ráadásul nem voltak lefújva a forgácsoktól, így amikor kibontottuk, az egész ház tele volt forgácssal. Belsejében mindenfelé forgácsok voltak, órákig kellett tisztítanunk.

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Amikor kibontja, por és fűrészpor fog mindenfelé szállni. Hosszú ideig fogja tisztítani a polcot összeszerelés előtt, és ki kell takarítania az egész lakást

Fűrészpor mindenhol

Kosz

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Méret, szín,az anyag minősége az árnak megfelelő.

A szállítás a megbeszélt időben érkezett.ezett.

Szakadt az anyag a kanapén.

Kocsi Tamás

Termékértékelés

Mind 2 oldali bútor lap deformálódott az ajtajai ki nyíllnak mind 2 oldalon felső merevítő más színű soha semmit nem veszek ettől a cégtől sőtt senkinek nem ajánlom esetleg ha kijavítanák.

Deformálódott

Mellékletek:

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Rossz terméket küldtek

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Bár olcsó, és mondhatod, hogy van otthon egy kanapéd, de mindennapos használatra én nem bíznék benne. Biztosan nem vásárolnám meg újra.

A tárolóhely szinte nulla teherbírással rendelkezik

Érthetetlenül törékeny szerkezet

Gyakorlatilag minden egyes darab hibás volt vagy sérülést szenvedett

A műbőr minősége és a borítása

Cseh nyelvről fordítva ()

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Először is elég vegyes érzéseim voltak a termékekkel kapcsolatban, de tekintettel az árra, valójában egész jók. Csak kár azokért a sérülésekért, amelyek szerintem a szállítás során keletkeztek, nem a rossz csomagolás miatt.

Az ár-érték arány megfelelő

Néhol logikátlan szerkezet látható összekötő elemekkel

Cseh nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Alacsony, nagyon kemény

Cseh nyelvről fordítva ()

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére