Termékértékelés
Instabil, képtelenség úgy összerakni, hogy az ajtók záródjanak
Termékértékelés
Instabil, képtelenség úgy összerakni, hogy az ajtók záródjanak
Termékértékelés
Tisztelt sg-butor! November 18.-án rendeltem az ágyat. Sajnos csalódtam az önök gyors szállításában!
Már két alkalommal szállították ki a bútort, alsőnek12. 15-én. Amikor is sérült volt az ágy, a szállító magyarázata az volt valószínűleg a raktárban sérült. Visszaküldtük abban a reményben, hogy hamarosan megkapjuk a rendelt bútort hibátlan állapotban!
Második alkalommal szállították ki a megrendelt ágyat 12.hó21.én újabb csalódás a sofőr próbálta úgy pakolni a dobozokat észre ne vegyük, a sérült megrendelésünk! Szóval ugyan azt a sérült terméket akarta leszállítani nekünk, ami nem kevés pénzbe kerül!
Egyszerűen felháborító az egész, hogy úgy kezelik mintha minden rendben lenne!
Használhatatlan maga az ágykeret, szét esik!
Nem értem milyen 17nap,mikor öt napja történt a vásárlás!
Termékértékelés
Nagy csalódás volt a termék. Törött részek voltak a csomagban. Valamint nem megfelelően volt előkészítve az összeszereleshez.
A termek sérülten,törötten erkezett,valamint nem méretre voltak fúrva a fiókokhoz a sín. Magunknak kellett kimérni és újra fúrni a síneknek a helyeit.
Termékértékelés
A termék sérülten érkezett! A problémát már jeleztem, de azóta se kaptam rá választ..
Termékértékelés
Komód CL100 6SZ - sonoma tölgy/fehér.
Rossz rajz, nagyon rossz az összeszerelési útmutató, a fiókok gyengeminőségű összeszerelés után, lötyögnek a sínben, rossz méretezés.
Termékértékelés
Nagyon gyenge minőség, a csavart erősen meghúzod, átmegy a felső asztallapon, nincs megfelelő rögzítés, az asztal ide-oda mozog, ha picit meglökőd. Vékony, gyenge minőségű bútor lapok, illeszkedés rossza furatok alapján.
Nagyon gyenge minőség, a csavart erősen meghúzod, átmegy a felső asztallapon, nincs megfelelő rögzítés, az asztal ide-oda mozog, ha picit meglökőd. Vékony, gyenge minőségű bútor lapok, illeszkedés rossza furatok alapján.
Termékértékelés
Gagyi bútor lapok, az egyik polc világítás hiányzott! Nagyon gyenge minőség.
Gagyi bútor lapok, az egyik polc világítás hiányzott! Nagyon gyenge minőség.
Termékértékelés
Tetszett nekünk a színe és a kihajtogatási módja. Ezért vásároltuk meg a terméket.
A kanapé nagyon olcsó benyomást kelt - még az akciós félára is soknak tűnik nekünk ilyen minőségért.
Az egész szerkezet olcsó forgácslapból készült, ami nagyon morzsalékos, így finom fűrészpor van mindenhol, amelyet szinte lehetetlen eltávolítani a huzatról.
A huzat anyaga egyáltalán nem megfelelő számunkra - nagyon olcsó textil, amit nagyon nehezen lehet tisztítani.
Cseh nyelvről fordítva ()
Termékértékelés
Az eddigi komodjaimhiz képest meglepőe. Jók a fióksínek. Nem akad és nem ferdül el a ki be húzáskor.
Termékértékelés
A szekrény jó, de víztiszta üvegre számítottam ez pedig füst barna.