Navigáció kihagyása, ugrás a tartalomra
Tartalom átugrása, ugrás a láblécbe

Értékelések

3.8
6523 értékelés
5
3972 x4
981 x3
439 x2
243 x1
888 x
4.1
7026 értékelés
5
4619 x4
728 x3
411 x2
259 x1
1009 x
4.0
7000 értékelés
5
4387 x4
856 x3
446 x2
307 x1
1004 x

Felhasználói értékelések

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Össze állítás

Kivitel anyag használat silány

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Rossz minőségű

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Ez már a harmadik termék volt, amit ettől a cégtől vásároltam, eddig mindig maximálisan meg voltam elégedve, de ez a harmadik, ez a 'hibás' összekötőlyukakkal tönkretette az eddigi jó benyomásunkat

Szlovák nyelvről fordítva ()

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

kényelmes

dizájn

ár - érték

mínőség

Nem bejelentkezett felhasználó

Termékértékelés

Nem érkezett meg!

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Szuper minőség! Pont olyan, mint a képeken

Elégedett felhasználó

Termékértékelés

Gyors szállítás, elégedettség

Cseh nyelvről fordítva ()

Bianka

Termékértékelés

Köszönöm szépen megfelelő a bútor. Tetszik

Mária

Termékértékelés

Írásban is kértem a webáruháztól összeszerelési útmutató, ugyanis a háttámlát rossz helyre csavaroztuk fel, ezért nem állt egyenesen. Újra szét kellett szedni és máshová csavarozni a 3 db csavart. Egyébként 3x4 csavarnak van helye, de a csomagban csak 9 db csavar volt. A már gyárilag felszerelt csavarokból is a 4 helyre csak 2 db csavar helyeztek. Még nem tudtuk kipróbálni a bútort, mert mint írtam rettentően erős szaga van.

A méreteknek és az elvárásoknak megfelelő.

Íszonyúan büdös szaga van a kanapénak. Ebben a hideg téli napokban nem győzünk szellőztetni, mert kaparja a torkunkat a belőle áradó erős szag.

Nagyon nehéz volt összeszerelni, mert nem kaptunk hozzá összeszerelési útmutató.

Joli

Termékértékelés

Elégedett vagyok vele. Pontosan illeszkednek a lapok. Könnyű összeszerelni.

Nincs

Lábléc kihagyása, ugrás az oldal elejéreUgrás az oldal elejére