

Zománcozott, mély sütőlemez, amelyet húsok és sütemények elkészítéséhez egyaránt használhat. A zománcozott edények hosszú élettartamúak és támogatják az egészséges ételkészítést. Belső mérete: 38 x 34 x 7 cm
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 41 cm |
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Zománc |
| Hosszúság | 41,5 cm |
| Méret | L |
| Mosogatógép | Igen |
| Szezon | Karácsonyi |
| Gyártó | Orion |
Felhasználói értékelések
Minőségi lemez, ajánlom, nagyon nagy és erős anyag. Őszintén ajánlom a terméket és magát az üzletet is. Biztosan veszek még egy sütőlemezt.

Játék szerszámkészletek
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron



47×67 cm, világtérkép
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

15×1 cm, baba
Raktáron
31×7 cm, baba
Raktáron

A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
68×48 cm, 1000, felnőtt
Raktáron