Ajánljuk
Éjjeliszekrény Vina (fényes fehér + wotan tölgy). Akció -18%. 1053363
Méretek 50×60 cm
48 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 48 900 Ft
- 2025. 11. 22. - 48 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 50 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 45 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 45 770 Ft
Termékleírás
Előlap anyaga: PVC fóliával borított MDF léc
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Abs élek: | Igen |
| Deszka anyaga: | Laminált deszka |
| Fogantyúk: | Nem |
| Hosszúság | 40 cm |
| Tömeg | 19.76 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva

















