Ajánljuk
Mexen Rio, negyedkör alakú zuhanykabin 80 x 80 cm, 6 mm-es átlátszó üveg, fekete profil + fekete zuhanytálca, 863-080-080-70-00-4170B
Méretek 50×80×80 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 119 270 Ft
- 2026. 02. 27. - 119 270 Ft
- 2025. 05. 23. - 122 690 Ft
- 2025. 05. 22. - 119 270 Ft
- 2025. 05. 22. - 122 690 Ft
- 2025. 05. 21. - 119 270 Ft
- 2025. 05. 21. - 122 690 Ft
- 2025. 05. 21. - 119 270 Ft
- 2025. 05. 20. - 122 690 Ft
- 2025. 03. 05. - 119 050 Ft
- 2025. 02. 21. - 116 370 Ft
- 2025. 01. 01. - 122 620 Ft
- 2024. 11. 01. - 119 170 Ft
- 2024. 08. 30. - 119 190 Ft
- 2024. 03. 14. - 116 480 Ft
- 2024. 02. 18. - 116 530 Ft
- 2024. 02. 17. - 117 290 Ft
- 2024. 02. 15. - 118 530 Ft
- 2024. 02. 12. - 121 000 Ft
- 2024. 02. 10. - 123 380 Ft
- 2024. 02. 07. - 126 850 Ft
- 2024. 02. 05. - 128 130 Ft
- 2024. 01. 15. - 116 480 Ft
Termékleírás
Kabin műszaki adatai: Méret: 80x80 cm Magasság: 190 cm Lekerekítési sugár R55 Rögzítés: Univerzális Bejárat: Tolóajtó Üveg színe: Átlátszó - Tiszta Kivitel: Fekete Üveg típusa: Edzett Üvegvastagság: 6 mm Profil: Alumínium Könnyen tisztítható bevonat Fal egyenetlenségeinek kompenzálása Szélességállítás Kádra vagy csempére szerelhető Fém fogantyú Vízelvezető tömítéskészlet Alumínium küszöbtömítés A tálca műszaki adatai: Méret: 80x80x5 cm Szín: Fekete Típus: Negyedkör alakú, Vékony Anyag: Szaniter akril Megerősített alsó rész A készlet tartalmaz egy felülről tisztított szifont Lefolyó átmérője: 90 mm Lefolyófedél felülete: Fekete
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Forma | Íves |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Ajtó típus | Tolóajtó |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Sorozat | Mexen Rio |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Hosszúság | 800 |
| Prosil szín | Čierna |
| Típus | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Bemenetel típusa | Posuvné dvere |
| Gyártó | Mexen |
A(z) HEAVENSHOP.HU webáruház legjobb termékei

BISK Erga Handicap PRO, téglalap alakú fürdőszobai szék háttámlával 495x545x840 mm, fehér, ERG-07658
Raktáron
Deante Vital kiegészítők, függő összecsukható szék, fehér, NIV_651A
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Deante Vital kiegészítők, függő összecsukható szék, wpc-fa, NIV_451P
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BISK Erga kiegészítők, fürdőszoba szék tárolóhellyel 420x365x425 mm, fekete, ERG-08044
Raktáron
BISK Erga kiegészítők, fürdőszoba szék tárolóhellyel 420x365x425 mm, szürke, ERG-08045
Raktáron
Kuchinox Kuchinox, levegőztető vízáramlás korlátozással 2L/perc, külső menet M24x1, matt fekete, LAV-CPB_72WS
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Aqualine, TRIO fürdőszobai szék, átmérő 33x40 cm, fehér, 2072
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Novaservis, 1/2" kerti készlet, tömlő 15m műanyag, DY5115S
Raktáron
Sapho Sapho, "TAM/PUSH" felirat, 75 mm átmérő, matt rozsdamentes acél, XP127
Raktáron
Aqualine, Fürdőszobaszék 30x46,5x29,3 cm, fehér, CO75
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Aqualine Aqualine, Összecsukható zuhanyülőke 32x32,5cm, WPC, szürke, AE236GR
Raktáron
Gedy Gedy, HIMALAYA fürdőszobai szék, 39,5x44,3x29,5cm, bambusz, 3072
Raktáron
Ridder Ridder, HANDICAP összecsukható zuhanyülőke 36x25cm, fehér, A140101
Raktáron
Ridder, Forgószék, állítható magasságú, fehér/kék, A0050401
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sapho, SOUND Fürdőszoba ülőke 38x35,5 cm, összecsukható, fehér / króm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BISK Erga Handicap PRO, téglalap alakú fürdőszobai szék háttámlával 495x545x840 mm, fehér, ERG-07657
Raktáron
BISK Erga Handicap PRO, falra szerelhető zuhanyülőke összecsukható 320x328 mm, fehér, ERG-07623
Raktáron


















