







Méretek 78×192×100 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag: Szövet + porszórt acél
| Szélesség: | 192 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Alak | Szófák |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Hosszúság | 100 cm |
| Tömeg | 37 kg |
| Gyártó | Zondo |

Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
77×214×82 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Fa, öko bőr
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva