










Méretek 90×60×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Komfortos fotelünk modern eleganciát sugároz és remekül illik kortárs skandináv vagy vintage lakberendezéshez. Fotelünk összméretének, puha és széles ülőfelületének köszönhetően kecsesen ívelt hát-, és kartámaszok elegánsan egészítik ki a darabot. Szilárd lábai nyírfából készültek, huzata pedig poliészterből. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x fotel
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Név | BJARN |
| Minta | Virágmintás |
| Súly | 10 kg |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa) |
| Sku | 93088 |

Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Műbőr, kihúzható, alacsony háttámlával
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
88×64×88 cm, füles, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron