

Méretek 4×120×24 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a modern polc jól szolgál majd könyvek vagy dekorációk tárolására. A népszerű sötétebb sonoma tölgyfa kivitelben készült, amely nagyon sokoldalú, és másfajta fafajtákhoz is illik.Anyaga: MDF + lamináltA polc teherbírása 5-15 kg, a falazat típusától függően.Csomagolás: polc, fém konzol, csavarok és dübelek a rögzítéshez.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 4 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Dekor | Tölgy sonoma |
| Súly | 3 kg |
| Teherbíróképesség | 5 kg |
| Gyártó | Autronic |

Rusztikus, laminált, matt
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Játék szerszámkészletek
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron

47×67 cm, világtérkép
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron

Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron

A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron

68×48 cm, 1000, felnőtt
Raktáron