

A lámpa falra szerelhető dimmerrel állítható (nem tartozék).EYE Comfort technológia - prémium minőségű LED izzók.Ez a modul típus megfelel az EyeComfort szigorú kritériumainak.A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el.A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Garanciális időszak | 60 hónap |
|---|---|
| Szerelési lyuk | 70 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 350 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 36 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 60 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Series | DIVE Philips |
| Gyártó | Philips |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás