

Méretek 100×100×47 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL A modern - bútor sorozatot innovatív design jellemzi, amely megfelel a modern belsőépítészet kedvelőinek ízlésének. A komódok népszerűek a ruhák vagy más tárgyak tárolásának egyszerűsége miatt. A fából készült komódok mindennapi használatra alkalmasak, és egyedi jelleget kölcsönöznek a szobának. A 3. számú komód egy fenyőfából készült modell. Ennek a bútordarabnak a szokatlan formája stílusosan kiegészíti a belső teret. A négy tágas fiók lehetővé teszi számos tárgy tárolását a rend fenntartása mellett. Az önösszeszerelésre tervezett bútor. Méretek: Az ár tartalmazza a következőket: 1: 100 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 100cm Teljes mélység: 47cm Tányérvastagság: 2cm Négyzet alakú láb: 5cm Fából készült komód No. 3 Modern Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 47 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

70×100×35 cm, tölgyfa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron