

Méretek 80×160×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL A modern - bútor sorozatot innovatív design jellemzi, amely megfelel a modern belsőépítészet kedvelőinek ízlésének. A komódok népszerűek a ruhák vagy más tárgyak tárolásának egyszerűsége miatt. A fából készült komódok mindennapi használatra alkalmasak, és egyedi jelleget kölcsönöznek a szobának. Az 1. számú komód egy fenyőfából készült modell. Ennek a bútordarabnak a szokatlan formája stílusosan kiegészíti a belső teret. Nyolc tágas fiókja lehetővé teszi, hogy nagyszámú tárgyat tároljon a rend fenntartása mellett. A fiókok fejénél lévő kivágott fogantyúk és az alkalmazott futók biztosítják a könnyű kibontást. Ez a fenyőfából készült komód ízléses és funkcionális kiegészítője lesz egy hálószobának, gardróbnak vagy nappalinak. Önszerelésre tervezett bútor. Méretek: Az ár tartalmazza a következőket: 160 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 80cm Teljes mélység: 42cm Tányérvastagság: 2cm Négyszögletes láb: 5cm Fából készült komód No. 1 Modern Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Fenyő |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

80×150×40 cm, fiókos, fenyő
Raktáron
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás

70×100×35 cm, tölgyfa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron