

Méretek 190×40×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Az #5-ös könyvespolc egyszerű formája klasszikus és modern enteriőröket egyaránt feldob. A nagyszámú polcok lehetővé teszik a könyvek és egyéb tárgyak harmonikus tárolását. A fenyőfából készült kialakításnak köszönhetően stabil és tartós konstrukcióval rendelkezik. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Egészségügyi Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagokban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: Teljes szélesség: 40cm Teljes magasság: 190 cm Teljes mélység: 42cm Tányérvastagság: 2cm Négyzet alakú láb: 5cm Fából készült könyvespolc #5 Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás