

Méretek 190×80×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL A #3-as könyvespolc egyszerű formája klasszikus és modern enteriőröket egyaránt feldob. A nagyszámú polcok lehetővé teszik a könyvek és egyéb tárgyak harmonikus tárolását. A fenyőfából készült kialakításnak köszönhetően stabil és tartós konstrukcióval rendelkezik. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Egészségügyi Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: 80 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 190cm Teljes mélység: 42cm Tányérvastagság: 2cm Négyszögletes láb: 5cm Fából készült könyvespolc #3 Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás

Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×100×35 cm, tölgyfa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás