

Méretek 190×160×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Szekrény 4Dč2 szélesség 160tartós és stabil konstrukcióval rendelkezik a fenyőfa felhasználásának köszönhetően. A belső elrendezés lehetővé teszi a szekrényen belüli rendtartást. A hagyományos forma klasszikus és modern környezetbe egyaránt illik. A természetes alapanyagnak köszönhetően az elegancia és a funkcionalitás egyesült. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: 160 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 190cm Teljes mélység: 60cm Tányérvastagság: 2cm Négyszögletes láb: 5cm Faszekrény 4Dč2 szélesség 160 Szerelési készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Felület | Magasfényű |
|---|---|
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 4-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Fa mintázat | Diófa |
| Lábakkal | Igen |
| Funkció | Fiók, Polc |
| Anyag | Fa |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Polcos, szövet, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron