

Méretek 190×133×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Gardróbszekrény 2Dč7 szélesség 133 fogas tartós és stabil konstrukcióval rendelkezik a fenyőfa felhasználásának köszönhetően. A belső elrendezés lehetővé teszi a szekrényen belüli rend fenntartását. A hagyományos forma klasszikus és modern környezetbe egyaránt illeszkedik. A természetes alapanyagnak köszönhetően az elegancia és a funkcionalitás egyesült. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: Teljes szélesség: 133 cm Teljes magasság: 190cm Teljes mélység: 60cm Lemez vastagsága: 2cm Négyzet alakú láb: 5cm Faszekrény 2Dc7 szélesség 133 akasztóval Szerelési készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 133 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Felület | Magasfényű |
|---|---|
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör, Tükörrel |
| Fa mintázat | Diófa |
| Lábakkal | Igen |
| Funkció | Akasztórúd |
| Anyag | Fa |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
175×45×150 cm, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, szövet, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva