

Méretek 100×40×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL komód #33 mélység 42 ajtóFenyőfából készült, ami tartós konstrukciót biztosít. Ergonomikus formája lehetővé teszi a dolgok tárolását és rendben tartását. A síneknek köszönhetően a fiókok nagyon könnyen kicsúsztathatók, ami hozzájárul a kényelmes használathoz. Minimalista kialakításának köszönhetően klasszikus és modern enteriőrökbe egyaránt illik. A természetes fából készült bútordarab ízléses dekorációs elemként funkcionál. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: Teljes szélesség: 40cm Teljes magasság: 100cm Teljes mélység: 42cm Tányérvastagság: 2cm Négyzet alakú láb: 5cm Fa komód #3342 ajtó mélység Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Típus | Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Égerfa, Fenyő |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern, Rusztikus, Skandináv |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron

Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron