

Méretek 55×80×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL komód #17 mélység 35Fenyőfából készült, ami tartós konstrukciót biztosít. Ergonomikus formája lehetővé teszi a dolgok tárolását és rendben tartását. A síneknek köszönhetően a fiókok nagyon könnyen kicsúsztathatók, ami hozzájárul a kényelmes használathoz. Minimalista kialakításának köszönhetően klasszikus és modern enteriőrökbe egyaránt illik. A természetes fából készült bútordarab ízléses dekorációs elemként funkcionál. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel a gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Méretek: Price includes: 80 cm teljes szélesség. Teljes magasság: 55cm Teljes mélység: 35cm Tányérvastagság: 2cm Négyszögletes láb: 5cm Fa komód #17Mélység 35 Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 55 cm |
| Típus | Fiókos, Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Fenyő |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron