

Méretek 80×80×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Komód 5s mélység 42 Fenyőfából készült, ami tartós konstrukciót biztosít. Ergonomikus formája lehetővé teszi a dolgok tárolását és rendben tartását. A síneknek köszönhetően a fiókok nagyon könnyen kicsúsztathatók, ami hozzájárul a kényelmes használathoz. Minimalista kialakításának köszönhetően klasszikus és modern enteriőrökbe egyaránt illik. A természetes fából készült bútordarab ízléses dekorációs elemként funkcionál. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Ár tartalmaz: 5s fából készült komódMélység: 42 Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Fenyő |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |


Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás