

Méretek 100×150×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A TERMÉKRŐL Fiókos komód 152 fenyőfából készült, ami tartós konstrukciót biztosít. Ergonomikus formája lehetővé teszi a dolgok tárolását és rendben tartását. A síneknek köszönhetően a fiókok nagyon könnyen kicsúsztathatók, ami hozzájárul a kényelmes használathoz. Minimalista kialakításának köszönhetően klasszikus és modern enteriőrökbe egyaránt illik. A természetes fából készült bútordarab ízléses dekorációs elemként funkcionál. A bútor a legjobb minőségű fenyőfából készült, és 3 réteg környezetbarát lakkréteggel festett. Azon kevés cégek közé tartozunk, amelyek az Állami Higiéniai Állomás által tanúsított lakkokat használnak. Az általunk használt lakkok engedélyezettek olyan tárgyakra, amelyekkel gyermekek érintkeznek (DIN EN 71, 3. számú szabványnak való megfelelés). A terméket csomagban szállítjuk, és önszerelésre szántuk. Ár tartalmaz: 152 fából készült komód Összeszerelő készlet + kulcs Összeszerelési útmutató Biztosított szállítás
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 100 cm |
| Típus | Fiókos, Ajtóval, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fa mintázat | Fenyő, Diófa |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Barna |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | AMI Nábytek |

Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron

Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás