
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
RaktáronA csillár magassága állítható
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 31 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | CASCATA Milagro, CASCATA BLACK Eko-Light |
| Gyártó | Milagro |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás