Ajánljuk
Nincs raktáron
Eglo 39376 - LED Szabályozható mennyezeti lámpa RONZANO 4xLED/3,3W/230V
26 090 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 26 090 Ft
- 2025. 11. 18. - 26 090 Ft
- 2025. 11. 07. - 26 090 Ft
- 2024. 10. 18. - 31 090 Ft
- 2024. 03. 07. - 35 490 Ft
Termékleírás
A lámpa fali dimmerel szabályozható (a csomagolás nem tartalmazza)
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1360 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13,2 W |
| Series | RONZANO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

37 590 Ft
Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
24 990 Ft28 290 Ft
Prezent 90 - Asztali lámpa TIFFANY 1xE14/40W
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
19 390 Ft
VISTA II fürdőszobai fali lámpa 2xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
10 590 Ft
Philips 15386/30/16 - Függeszték MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230V fekete
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
32 690 Ft
EGLO 86817 - Állólámpa OPTICA 2xE27/60W
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
33 290 Ft
EGLO 86814 - Csillár zsinóron OPTICA 2xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
10 990 Ft
EGLO 90984 - ENEA spotlámpa 2xE14/40W
Felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
22 890 Ft
GLOBO 2491 - ANTIQUE asztali lámpa 1xE27/60W arany
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
19 590 Ft
Philips 34059/11/16 - LED-es fürdőszobai fali lámpa MYBATHROOM FIT 3xLED/2,5W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
20 590 Ft
JUPITER 1276-KSKE - KASZMIR fali lámpa 1xE27/60W
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
GLOBO 28330 - Sólámpa STONE 1xE14/15W/230V
230V, álló
Raktáron
16 290 Ft17 890 Ft
Philips 17274/47/16 - RACCOON LED 3 W kültéri lámpa mozgásérzékelővel, IP44
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
9090 Ft
GLOBO 69003-2W - Fali lámpa Truncatus 2xE14/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
14 690 Ft17 890 Ft
Eglo 49221 - SUDBURY csillár 1xE27/60W/230V
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
7390 Ft
Globo 32111 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 1xE27/60W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15 390 Ft
Globo 32112 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 2xE27/40W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
17 990 Ft
Globo 32113 - Fürdőszobai lámpa VRANOS 3xE27/40W/230V IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Rabalux 8269 - Kültéri fali lámpa GENOVA 1xE27/40W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





























