Philips Philips - LED RGBW spotlámpa Hue CENTRIS LED/11W/230V + 2xGU10/5,7W P3720
Nincs raktáron
Előző árak
Termékleírás
Specifikációk
GyártóPhilips
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Napelemes házszám érzékelővel DAYTON 4,8V
Világító
Elérhető 2 webáruházban
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
Ledvance - LINEAR LED polc világítással 12W 230V 60 cm IP44