Ajánljuk
Philips 40901/30/P9-LED RGBW Dimmelhető fali lámpa Hue SANA LED/20W/230V
Előző árak
- 2026. 05. 19. - 80 290 Ft
- 2025. 12. 18. - 80 290 Ft
- 2025. 11. 18. - 81 890 Ft
- 2024. 06. 26. - 81 890 Ft
- 2024. 06. 25. - 88 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 86 290 Ft
Termékleírás
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos világítás, amely távolról vezérelhető, és segít Önnek megteremteni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED RGB dimmelhető fali lámpa Philips SANA sorozatából.Philips Hue White and Color Ambiance - RGB funkció (akár 16 millió szín).Fehér fény széles spektrumú árnyalatokban, a meleg fehértől a hidegig: 2000 - 6500k.A készülék ZigBee protokollon működik, teljes mértékben támogatja a Bluetooth funkciót.A lámpa önállóan vezérelhető a fent említett Bluetooth segítségével.A Wi-Fi hálózathoz való csatlakozáshoz szükséges a Hue Bridge összekötő eszköz - megvásárolható itt.A Hue Bridge megvásárlásával akár 50 eszközt vezérelhet okostelefonjáról, míg a Bluetooth csak 10 eszköz csatlakoztatását teszi lehetővé.Így okos otthont alakíthat ki, és mindig ellenőrizheti a világítást otthonában.A lámpa kompatibilis a hangasszisztensekkel:Amazon Alexa és Google Assistant (Hue Bridge nélkül).Apple Homekit és Microsoft Cortana (Hue Bridge-en keresztül).Az energiaforrás a csomagban található.Élettartam: 25 000 óra. További információkat a HUE rendszerről talál a cikkünkben.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Kapcsoló a vezetéken/RGB |
| Dugó típusa | C/G |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Series | DECORATIVE WACA LAMP Philips |
| Gyártó | Philips |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás






































