





Modern LED lámpa az Ön otthonábaA lámpatest két részének külön világítása.Hosszú élettartam akér 20000 óra
| Típus | Spotlámpa |
|---|---|
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W/3 W |
| Izzók száma | 8 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 32 W/32 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2240 lm |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 155 W |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 64 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PADMA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron