


Dimmelhető fényforrással Beépített meleg fehér színű fényforrás 2700 KBillenthető függőlegesen Egyszerű csatlakoztatás a szabályzóhoz Minőségi alumíniumból készült
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
|---|---|
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | G53 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 770 lm |
| Típus | Spotlámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzó típusa | AR111 |
| Sugárzási szög | 24 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | NENAD AR111 |
| Gyártó | Lucide |

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás