


Dimmelhető fényforrást tartalmazSzabályzó nem tartozékForgatható, billenthető
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Spotlámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | RIDE-LED Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás