



Dimmelhető fényforrást tartalmaz, irányíthatóSzabályzó nem tartozék
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
|---|---|
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Típus | Spotlámpa |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Sugárzási szög | 60 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | MITRAX Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
RaktáronIngyenes szállítás