


A termék közvetlenül a gyártótól, a Lucide márkától származik, raktárunkban van, ára 33190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
|---|---|
| Szerelés módja | Felületre szerelt |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 640 lm |
| Típus | Spotlámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Ovális |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Sugárzási szög | 40 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Stílus | Egyéb |
| Series | BENTOO-LED Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron